Motorový běžecký pás

Běhání jakožto přirozený pohyb je v současnosti na velkém vzestupu, a to i v komfortu domova. Tomuto účelu slouží motorový běžecký pás, promyšlený fitness stroj s elektromotorem, jehož výkon se vybírá podle váhy uživatele a požadované rychlosti.

Běžecký pás simuluje přirozený lidský pohyb – chůzi a běh – od rekreačního až po velmi intenzivní. Je určen pro zvýšení fyzické kondice, doplňkový trénink, hubnutí i rehabilitaci na doporučení lékaře. 

Motorové běžecké pásy vynikají přesnou a plynulou regulací rychlosti, výkonu a sklonu běžecké plochy. Jejich počítače ukazují hodnoty jako čas, rychlost, vzdálenost, puls či spálené kalorie. Bezpečnostní klíč zaručuje vypnutí přístroje při náhlé ztrátě stability. Všechny stroje mají tichý chod, jednoduché ovládání a také potěšitelnou pětiletou záruku.

Čím více, tím lépe

Motorový běžecký pás je investice na dlouhou dobu, při jejímž promýšlení se vyplatí myslet hlavně na parametr nosnosti či pohodlí širší běžecké plochy. Platí zde pravidlo, že čím je pás robustnější, výkonnější a širší, tím lépe. Například motorový běžící pás inSPORTline Cirrus s nosností 120 kilogramů je takovým univerzálním a oceňovaným strojem na doma.


Publikováno: 19. 5. 2014