Podložka pod běžecký pás

Běžecký pás umožňuje provozovat běh a chůzi, pohyb starý jako lidstvo samo a odborníky stále upřednostňovaný, v domácích podmínkách. Ne nadarmo patří mezi nejčastěji pořizované sportovní vybavení.

Běžící pás je však přece jen těžší fitness stroj, navíc s předpokládaným vysokým zatěžováním, často každodenním a celou rodinou. Před jeho nákupem se tedy doporučuje promyslet i pořízení podložky, která ho utlumí a také zamezí poškození podlahy či obtěžování sousedů. Trh nabízí solidní výběr pomůcek určených přesně k tomuto účelu.

Shrneme si hlavní funkce fitness zátěžové podložky:

  • Ochraňuje podlahu
  • Tlumí hluk a vibrace
  • Působí proti skluzu

Pod běžecký pás se výborně hodí podložka inSPORTline 0,6 centimetrů. Je z polyuretanu, značně odolná, snadno použitelná a také skladná. Představuje doplňkový sortiment k těmto strojům, doporučovaný při jejich výběru automaticky. Je to hned pod hlavní fotografií, jak vidíte například u „běhátka“ Excel Run.

Běžecký pás se na podložce ani nehne

Zeptali jsme se jednoho ze zákazníků, jak mu podložka slouží. Odpověděl: „Stroj mám na dřevěné podlaze, tedy nějakou podložku jsem pod trenažérem mít musel. S funkcí jsem naprosto spokojen, stroj se na podložce ani nehne.“  Uživatel ještě dodal, že plně respektuje i cenu 799 korun za tuto pomůcku, která se dle jeho názoru rozhodně vyplatí.

Pokud však přece jen chcete ušetřit, vyberte si v e-shopu univerzální ochrannou podložku pod trenažéry či posilovací stroje z polyethylenu, ve třech rozměrech, za průměrnou cenu 352 korun. 


Publikováno: 30. 7. 2014