I na Vánoce ve sněhu, či dešti můžete běhat. Stačí mít běžecký pás!

Ať si venku sněží, prší, nebo je černočerná tma, vy můžete pořád trénovat běh, který je spolu s chůzí tím nejlepším pohybem. Stačí si přát pod stromeček běžecký pás!

Pro rodiny s kompletním vybavením bytu, které už mají odrostlejší děti, je často oříšek vymyslet dobré vánoční dárky.

Co tak letos všechna přání spojit, a zakoupit běžecký pás, který využijí mladší i starší? Tento fitness stroj je pro svou univerzálnost oblíbený po celém světě.

Dáme vám tipy na nejprodávanější běžecké pásy v e-shopu inSPORTline. Pořídíte je zde s dárkem, dopravou a ty větší i s montáží zdarma:

Motorový běžecký pás Gallop s nosností 150 kilogramů, hrudním pásem a odpružením, vhodný pro sportovce i starší osoby či rekonvalescenty. Dobře vstřebává nárazy, čímž šetří klouby, a má širokou běžeckou plochu. V akci stojí necelých 24 tisíc korun.

Magnetický běžecký pás Excel Run s nosností 100 kilogramů, 8 stupni zátěže, tichý, skladný, za 5 890 korun. Nabízí i funkční páky pro trénink severské chůze, takže na něm procvičíte rovněž horní část těla, a spálíte tak mnohem více kalorií. Jedinečné domácí „běhátko“ pro kondici a přípravu na turistickou sezónu!

Běžící pás Cirrus s nosností 120 kilogramů, motorem a 25 přednastavenými programy. Cena 13 490 korun. Jeho počítač měří vzdálenost, čas, rychlost, tepovou frekvenci a spálené kalorie. Uživatelé oceňují rozumnou pořizovací cenu vzhledem k funkcím, které tento stroj nabízí. Lenka Kahounová říká: „Super, mám ho týden a jsem velmi spokojená. Stačí se nebát a jít do toho. Můžu si zaběhat a nemusím koukat na počasí.“


Publikováno: 22. 10. 2014