Běžecký pás Kettler

Značka Kettler, to je představitel německé kvality, inovátor a světový lídr mnoha kategorií potřeb pro sport a volný čas. Z dílny společnosti Kettler pochází i velmi žádané běžecké pásy.

Běžecký pás je ideální domácí fitness stroj, protože simuluje přirozený lidský pohyb – běh nebo chůzi. Díky němu lze trénovat za každého počasí a kdykoliv během dne. Výhody běžeckého trenažéru oceňují nejen profesionální a rekreační sportovci, ale i rekonvalescenti, kteří chtějí po operaci nebo nemoci získat zpět svou kondici.

Tipy na 4 běžící pásy Kettler pro domácí použití:

  • Motorový běžecký pás Kettler Pacer s nosností 120 kilogramů a orientační cenou 22 tisíc korun.
  • Nový běžecký trenažér Kettler Track Motion, oceněný prestižní známkou Plus X Award v kategorii High Quality, na našem trhu přibližně za 27 tisíc korun.
  • Moderní běžecký pás Kettler Track Performance s patentovaným systémem odpružení a 16 tréninkovými programy za necelých 40 tisíc korun, taktéž držitel ceny kvality.
  • Kettler Track Experience – excelentní běžecký pás s 38 programy, orientačně za 50 tisíc korun. Tréninkový mód vypočítá cílovou hodnotu tepu podle věku, uživatel si zvolí kardiozónu, a inteligentní program podle toho při tréninku reguluje rychlost a sklon.

Běžecké pásy Kettler jsou navrženy v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu.


Publikováno: 1. 10. 2014