Běžecký pás levně? Máme tipy na levné běžecké pásy

Nejlepší aktivita pro zvýšení kondice i snížení váhy je každodenní chůze, pohyb doporučovaný kdysi i dnes, který umožňuje individuální tempo a šetří klouby.

Podle zdravotního stavu lze po nějaké době zařadit i běhání. A hlavně nepřestávat, a to ani v nepříznivém počasí, což umožňuje populární domácí fitness stroj – běžecký pás. Je vybaven mnoha funkcemi, například měřením tepové frekvence, spálených kalorií a porovnáním aktuálního výkonu s předešlým. Možná se obáváte velké investice, ale zbytečně.

Běžící pás se vyplatí

Nejlevnější, přitom vysoce kvalitní bezmotorový běžecký pás s nosností 110 kg pořídíte u tradičního výrobce inSPORTline už za 4 400 Kč. Jedná se o model Jorney se 3 stupni sklonu, 8 stupni zátěže a dostatečně širokou běžeckou plochou 120 x 40 cm. „Chodila jsem do fitka a musela se tam o tento stroj dělit. Doma ho mám jen sama pro sebe a mohu ho využívat v kteroukoliv hodinu. Je to super. Vřele doporučuji,“ vyjadřuje se k dalším výhodám domácího běhání paní Jana.

Uživatelé v internetových diskuzích potvrzují, že běhání nebo rychlá chůze třikrát týdně po hodině se brzy pozitivně projeví jak na hmotnosti, tak celkovém zdraví.

A pokud byste chtěli mít doma motorový běžecký pás, doporučíme vám oblíbený model Cirrus s nosností 120 kg, který stojí v akci 12 730 Kč. Nabízí 25 programů a lze s ním dosáhnout rychlosti od 0,8 km až do 14 km/h.


Publikováno: 13. 8. 2015