Prší a prší, nemůžete na zahrádku? Využijte běžecký pás

Zahrádka je odjakživa oblíbený fitness terén, hlavně pro lidi se sedavým zaměstnáním a seniory. Někdy je však i několik dnů za sebou nepříznivé deštivé počasí, a je po přirozeném cvičení, které pak chybí.

Běh a chůze jsou nejstarší a stále nejlepší pohyb, jak známo. A aby je šlo vykonávat za každého počasí, byl vynalezen běžecký pás. Okamžitě se uchytil a dnes patří mezi nejprodávanější fitneess potřeby, a to celosvětově.

Lidem se běhání v komfortu domova zalíbilo. Jak by ne, když je tak dostupné, přičemž za okny se mohou doslova "čerti ženit". Běhá se na motorovém běžeckém pásu, důmyslném fitness stroji s elektromotorem, jehož výkon má odpovídat váze uživatele a požadované rychlosti.

Na běžeckém pásu zvládnete rekreační i velmi intenzivní běh. Zvýšíte na něm fyzickou kondici, zajistíte doplňkový trénink, rehabilitaci a při troše snahy a trpělivosti se dočkáte i efektivního zhubnutí.

Vše si nastavíte podle svých potřeb

Výhodou běžeckého pásu je také regulace rychlosti, výkonu a sklonu běžecké plochy. Jeho počítač měří čas, rychlost, vzdálenost, puls i spálené kalorie. Bezpečnostní klíč zaručuje vypnutí pásu při náhlé ztrátě stability, což je praktické zejména ve vyšším věku. Bonusem je tichý chod, jednoduché ovládání a 5letá záruka.

Aby vám motorový běžecký pás sloužil opravdu dlouho, zvolte dostatečnou nosnost a šířku běžecké plochy. Čím je běžecký pás masivnější, výkonnější a širší, tím déle vydrží. Inspirujte se zkušenostmi uživatelů, kteří napsali internetové recenze a pořiďte si pás, který vyřeší přesně vaši situaci, tedy třeba doplnění přirozeného pohybu na zahrádce v deštivém počasí a v zimě.


Publikováno: 21. 8. 2016