Novinky

Prší a prší, nemůžete na zahrádku? Využijte běžecký pás

Zahrádka je odjakživa oblíbený fitness terén, hlavně pro lidi se sedavým zaměstnáním a seniory. Někdy je však i několik dnů za sebou nepříznivé deštivé počasí, a je po přirozeném cvičení, které pak chybí.

Publikováno: 21. 8. 2016

Jak cvičit na běžeckém pásu

Cvičení na běžeckém pásu patří celosvětově mezi nejoblíbenější, což dokládají statistiky rehabilitačních center i prodejců těchto populárních fitness strojů.

Publikováno: 25. 7. 2016

5 hledisek výběru běžeckého pásu pro seniory

Běžecký pás je také výborný fitness stroj pro seniory. Využijí ho jak při budování fyzické kondice, tak při rehabilitaci, například po operaci dolních končetin. Mohou tak trénovat v pohodlí a bezpečí domova, navíc za každého počasí, s volbou zátěže od pohodové chůze. 

Publikováno: 30. 6. 2016

Běžecký trénink pro začátečníka

Chcete začít běhat? Pak právě pro vás jsou určeny rady pro běžecké začátečníky

Publikováno: 28. 6. 2016

4 hlavní výhody běžeckého pásu

Běhání, případně rychlá chůze, je mimořádně prospěšné pro zdraví. Zvláště v dnešní době, kdy mezi nejčastější příčinu úmrtí patří onemocnění srdce a cév a další civilizační choroby. Změnou životního stylu se jim ovšem dá předejít. Jednoduché opatření spočívá v pořízení trenažéru domů, například běžeckého pásu. Moderní stroje si každý uživatel přizpůsobí podle svých potřeb.

Publikováno: 2. 6. 2016

Běhej lesy 2016

Je-li pro vás běhání životní styl, zkuste běžecký seriál Běhej lesy, díky kterému se dostanete na malebná místa České republiky, jakými jsou Lednice, Karlštejn, Brdy či Bílá.

Publikováno: 4. 5. 2016

Potvrzeno: Běh zmírňuje příznaky menopauzy

Odborníci se aktuálně zaměřili na zdravotní přínosy běhání v období menopauzy. Tři čtvrtiny z 620 dotázaných žen uvedly, že jim tato aktivita výrazně pomáhá zvládat typické problémy - zhoršený spánek, přibývání na váze či úbytek svalové hmoty.

Publikováno: 4. 4. 2016

Je lepší běhat na pásu, nebo venku?

Tím, zda je účinnější běhání venku, nebo na běžeckém pásu, se zabývá několik vědeckých studií. Zajímá vás, k jakým závěrům odborníci došli?

Publikováno: 23. 3. 2016

Hlavní přednosti populárního běžeckého pásu Stratosphere

Vyhledávaný běžecký pás inSPORTline Stratosphere je skvělý fitness stroj pro zvýšení fyzické kondice, posílení srdce a plic, spalování tuků i rehabilitaci v domácím prostředí, ať je vám 15, nebo třeba 85 let.

Publikováno: 16. 2. 2016

Běžecký pás levně? Máme tipy na levné běžecké pásy

Nejlepší aktivita pro zvýšení kondice i snížení váhy je každodenní chůze, pohyb doporučovaný kdysi i dnes, který umožňuje individuální tempo a šetří klouby.

Publikováno: 13. 8. 2015

I na Vánoce ve sněhu, či dešti můžete běhat. Stačí mít běžecký pás!

Ať si venku sněží, prší, nebo je černočerná tma, vy můžete pořád trénovat běh, který je spolu s chůzí tím nejlepším pohybem. Stačí si přát pod stromeček běžecký pás!

Publikováno: 22. 10. 2014

Běžecký pás Kettler

Značka Kettler, to je představitel německé kvality, inovátor a světový lídr mnoha kategorií potřeb pro sport a volný čas. Z dílny společnosti Kettler pochází i velmi žádané běžecké pásy.

Publikováno: 1. 10. 2014

Podložka pod běžecký pás

Běžecký pás umožňuje provozovat běh a chůzi, pohyb starý jako lidstvo samo a odborníky stále upřednostňovaný, v domácích podmínkách. Ne nadarmo patří mezi nejčastěji pořizované sportovní vybavení.

Publikováno: 30. 7. 2014

Nejlepší boty na běhání

Běhání je jednou z nejlepších forem fyzické aktivity, pro kterou je ovšem klíčový výběr správné obuvi.

Publikováno: 23. 7. 2014

Tip na běžecký pás do paneláku

Kdo se rád pohybuje, i když je venku nevlídno, může si pořídit domů běžecký pás – jednu z nejoblíbenějších fitness pomůcek. Na trhu je řada modelů, které se vejdou i do malé místnosti v paneláku, například Sheen-D české značky inSPORTline. 

Publikováno: 13. 6. 2014

Běžecký pás do bytu – jaký pořídit?

Díky oblíbeným běžeckým pásům jsme si zvykli doma trénovat běh nebo chůzi. Jejich vývoj jde však stále dopředu, a dnes už lze v bytě provozovat také efektivní severskou chůzi, která zapojením horní části těla spaluje mnohem více kalorií. 

Publikováno: 22. 5. 2014

Motorový běžecký pás

Běhání jakožto přirozený pohyb je v současnosti na velkém vzestupu, a to i v komfortu domova. Tomuto účelu slouží motorový běžecký pás, promyšlený fitness stroj s elektromotorem, jehož výkon se vybírá podle váhy uživatele a požadované rychlosti.

Publikováno: 19. 5. 2014

Zdravé hubnutí s běžeckým pásem

Jako s každým fitness strojem, i s běžeckým pásem můžete zhubnout. Jak na to?

Publikováno: 23. 4. 2014

Jak funguje magnetický běžecký pás?

Několik čtenářů se nás zeptalo, jak vlastně funguje běžecký pás.

Publikováno: 17. 1. 2013

Novinka - magnetický běžecký pás s funkcí severské chůze

Technologie se neustále vyvíjí a i mezi běžeckými pásy se objevují novinky. Podívejte se na jednu z nich.

Publikováno: 16. 8. 2012

10 důvodů, proč používat běžecký trenažér

Desatero pro běžecký pás.

Publikováno: 12. 10. 2012

Proč si koupit běžecký pás?

Rozhodujete se, zda koupit běžecký pás? Máme pro vás několik tipů pro úspěšné rozhodnutí.

Publikováno: 8. 12. 2012